Author: m***0
Date:
Review: Used before, 3rd time buyer, excellent
Màu sắc: trắng
Kích thước: BA15S P21W
Price: 46.000₫
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq2401031135164929 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 1470227 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***0
Date:
Review: Used before, 3rd time buyer, excellent
Màu sắc: trắng
Kích thước: BA15S P21W
Author: i***2
Date:
Review: It's better in real life than in the picture! I really like it and will use it well!!
Màu sắc: trắng
Kích thước: BA15S P21W
Author: J***R
Date:
Review: good light and convenient to install
Màu sắc: trắng
Kích thước: BAY15D P21/5W
Author: l***5
Date:
Review: bright and bold long lasting lighy
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: BAY15D P21/5W
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm